Дизайн інтер’єрів

Дизайн інтер’єрів

Коли ви купуєте своє житло, то вже будуєте в голові плани: якою буде ваша затишна кухня, де ви будете збирати галасливі компанії друзів, куди ви будете складати речі після переїзду та інше. Адже не дарма ж у вас стільки збережених референсів інтер’єрів квартир в різних стилях: лофт, сучасна класика, мінімалізм, скандинавський стиль. Ви або чітко знаєте, який дизайн проект хочете, або схильні зробити щось в певному стилі, але поки ще не придумали як. При цьому вам важливо, щоб:

 • інтер’єр був не тільки красивим і оригінальним, але й функціональним,
 • всім вистачило місця для відпочинку та роботи,
 • простір не був занадто захаращенним і перевантаженим меблями,
 • в кожному квадратному метрі читалася ваша індивідуальність і стиль життя.

Можливо, ви вже навіть цікавилися, як можна зробити проект інтер’єру самому. Вивчали сайти дизайнерів, дивилися, де підібрати відповідні оздоблювальні матеріали, шукали гідні робочі бригади, виявляли як впишеться в простір та чи інша меблі. Але в підсумку зрозуміли, що це тільки відніме багато часу, сил, енергії і нервів. А заощадити не вийде, оскільки ви не знаєте, де дістати необхідні матеріали і меблі по неринковим цінам. Швидше за все, ви прийшли до того, що набагато зручніше знайти компанію, яка надає послуги з розробки і реалізації дизайн проектів в Харкові. А потім ще довго читали відгуки про різні компанії в Харкові, щоб підшукати “ту саму”. Десь вас не влаштувала вартість, десь було замало досвіду, ну а десь ви просто по-різному дивилися на дизайн проект в цілому.

Якщо ви не готові витрачати час і нерви

Приходьте в Mirra Group. Наші фахівці вже більше 7 років вирішують найскладніші дизайнерські завдання. Навіть інтер’єр “як на картинці в інтернеті” — для нас не виклик. Ми обов’язково знайдемо такий варіант рішення, який задовольнить і естетичну сторону, і технічну. Врахуємо всі ваші переваги і розвантажимо від додаткових питань. При цьому ви завжди зможете спостерігати за процесом, вносити свої побажання і корективи.

Для чого взагалі потрібен дизайн проект інтер’єру в Харкові?

У 2020 році люди цінують свій час. І вважають за краще витрачати його на більш цікаві і корисні речі. Вони бережуть свої час і гроші. Тому вибирають дизайн проект в Харкові під ключ. Такий варіант має ряд переваг.

Економія вашого бюджету

З готовим дизайн проектом ви зможете дуже точно (до останньої гривні) розрахувати підсумкову ціну за метр квадратний. Оцінити, до якого бюджету впишеться в цілому весь ремонт. Це допоможе зрозуміти, наприклад, на яких матеріалах можна заощадити в процесі.

Втілення бажаного в дійсне

Дизайн проект — це своєрідна інструкція, за якою далі будуть проводитися ремонтні роботи. Там детально розписано і показано, що ви отримаєте в результаті. Дизайн не стане для вас сюрпризом. Ваш інтер’єр буде саме таким, як ви собі початкого уявляли.

Раціоналізація простору

Всі меблі будуть на своєму місці. Ми знаємо, як зробити так, щоб кімнати не були захаращені зайвими речами. Вам буде комфортно.

Як виглядає дизайн інтер’єру під ключ? Які послуги входять?

 • Ви отримуєте консультацію з усіх питань.
 • Обговорюємо умови подальшої співпраці.
 • Розробляємо і формуємо дизайн проекту.
 • Готуємо технічну документацію, креслення і специфікації (при необхідності).
 • Стверджуємо всі нюанси.
 • Складаємо і підписуємо договір.
 • Приступаємо до реалізації проекту.

Якщо у вас немає конкретних бажань, ви можете обрати готовий інтер’єр або референс з портфоліо готових дизайн-проектів. Ми ж адаптуємо його під ваш об’єкт.

Чому варто замовити дизайн проект інтер’єру в Харкові в Mirra Group

 • Запропонуємо вам декілька варіантів планування та розміщення меблів.
 • Обговоримо всі ваші вподобання і навіть зробимо меблі в нашій майстерні виключно під ваш інтер’єр.
 • Розробимо дизайн проект до найдрібніших подробиць, щоб ви бачили максимально точну картинку підсумкового результату.
 • У вас будуть всі необхідні креслення, цифри і візуальна складова, щоб контролювати кожен етап ремонту.
 • Всі наші напрацювання залишаться у вас для того, щоб в майбутньому ви могли самі щось змінити, доповнити або перепланувати.
 • Ми опрацьовуємо дизайн проект так, щоб потім не було проблем з встановленням електро-систем, вентиляцій, інженерних мереж та іншого.
 • Уже 7+ років ми займаємося дизайном інтер’єру і ремонтними роботами. Тому не на словах знаємо, як правильно і максимально ергономічно з’єднати естетичну і технічну складові.

Знайшли референс на pinterest — ми втілимо в реальність

За час своєї роботи ми неодноразово знаходили компроміс між “зробіть, як на цій картинці” і “можна втілити в життя”. Все, що стосується  для нас — легке завдання. Що б ви не придумали, результат, який ми вам піднесемо — буде wow-ефектом. Готові незабаром побачити інтер’єр своєї мрії? Замовити дизайн інтер’єр в Харкові ви можете прямо зараз. Просто заповніть форму на сайті. Якщо вам зручніше — зателефонуйте або надішліть листа на електронну адресу компанії, всі контакти за посиланням.

Залишились питання?

Задайте їх нашому спеціалісту

  Приїжджайте
  Харків, вул. Пушкінська, 5
  Телефонуйте
  (068) 449-09-09
  Надсилайте листа
  mirra.remont@gmail.com