Машинна штукатурка в Харкові

Машинна штукатурка в Харкові

Хочете рівні стіни і гарний інтер’єр будинку або офісу в Харкові? Вам потрібна машинна штукатурка в Харкові. Навіщо витрачати багато часу на те, що може зробити машина? Як було раніше? Фахівці та майстри довго розмішували матеріал (і часто використовували для цього вашу ванну), ні про яку машинну роботу й мови не могло бути. Потім лопатами кидали суміш на стіни, розбризкуючи її по всьому будинку. Далі довго вирівнювали, наносили і прибирали зайве. Замість того, щоб витратити точну кількість суміші, матеріал перевитрачали. А чимала його частина просто залишалася на підлозі. З механізованою машинною штукатуркою все набагато простіше, чистіше і економічніше. Але важливо, щоб цим займався професіонал, який пройшов спеціальне навчання і має досвід. Тоді ви отримаєте однорідну і якісну штукатурку стін зі збалансованими витратами матеріалу. Тому якщо ви хочете красиві і рівні стіни, але не хочете самі возитися з усім цим — звертайтеся в Mirra Group. Наша команда більше 7 років займається будівництвом і ремонтом, роботи з механічною машинною штукатуркою в Харкові — для нас не проблема. Ми зробимо все що потрібно. Подивитися ціну за м2 ви можете у нас на сайті, а також замовити цю послугу.

 

Чому машинна штукатурка — це зручно?

Що ви отримаєте, коли оберете машинну штукатурку в Харкові від Mirra Group? Зручність, надійність і цілий ряд переваг.

 • Эстетика

Завдяки професійному підходу в організації роботи, наші майстри забезпечують легке і просте нанесення машинної штукатурки на оброблювальну поверхню. Все для того, щоб ви потім отримали очікуваний результат. Ми дотримуємося всієї геометрії приміщень, площин, стін і кутів. Вам не варто перейматися за роботу.

 • Економія часу

Працюємо в Харкові в чітко обумовлені терміни і виконуємо той обсяг, який обговорили з вами. Ставимо точні технічні завдання, щоб не витрачати зайвий час на узгодження і уточнення. За роботу з матеріалом і машинним нанесенням відповідаємо теж ми.

 • Економія коштів

Ми підберемо такий шар матеріалу, який буде необхідний саме для вашого приміщення. Працюючи з машинної станцією, ми завжди дбаємо про ваші витрати і пропонуємо рішення, з огляду на бюджет.

 • Клієнтоорієнтовані послуги

Mirra Group надає професійні послуги в Харкові. Ми виконаємо всі необхідні роботи під ключ і у встановлені терміни.  

Різні машини — різні можливості

Машинне нанесення штукатурки здійснюється різними способами. Машини для її нанесення відрізняються один від одного: одні самі готують розчин, а в інші — завантажують вже готові суміші. Це впливає на їх вартість. Розглянемо три види агрегатів.

 1. Стаціонарні машини для штукатурки відрізняються високою швидкістю виконання.
 2. Пневматичною лопатою легко користуватися. Часто її застосовують на невеликих об’єктах. Такі машини досить популярні.
 3. Пневматичний пістолет працює за принципом пульверизатора і важить відносно небагато.

Штукатурні роботи в Харкові механізованим способом — це швидше і зручніше, ніж вручну. Для штукатурки стін машиною підходять практично всі суміші: як мінеральні, так і полімерні.

Чому варто довірити штукатурні роботи фахівцям Mirra Group

Зробимо швидко

Уже не перший рік працюємо з об’єктами різної складності і знаємо, де можна заощадити і час, і гроші. Особливо, коли вам потрібна машинна штукатурка.

Економно

Ми можемо пропонувати клієнтам ціни за м2 набагато нижче ніж ринкова ціна, оскільки працюємо тільки з перевіреними постачальниками.

Потрібна машинна штукатурка в Харкові? Щоб замовити, напишіть нам, проконсультуємо. Якщо вам зручніше — зателефонуйте або надішліть листа на електронну адресу компанії, всі контакти тут.

Залишились питання?

Задайте їх нашому спеціалісту

  Приїжджайте
  Харків, вул. Пушкінська, 5
  Телефонуйте
  (068) 449-09-09
  Надсилайте листа
  mirra.remont@gmail.com