Ремонт офісів

Ремонт офісів

Офіс — це візитна картка вашого підприємства, по якій співробітники, партнери і навіть конкуренти легко складають уявлення не тільки про компанію, але і про її власника. Якщо хочете отримати гарний результат і не турбуватися — довірте ремонт офісів в Харкові Mirra Group. Ми допоможемо привести приміщення до ладу швидко і відносно недорого, навіть якщо вам це потрібно терміново. Команда фахівців з досвідом в будівництві і ремонтах більше 7 років виконає весь ремонт якісно і в обумовлені терміни. Ремонт офісу під ключ позбавить вас від зайвого клопоту. Mirra Group знає все про витрати на матеріали і плануванні робіт. Тому ми легко вирішимо ваші ремонтні питання і навіть допоможемо заощадити.Но при цьому матеріали не будуть найдешевшими. Будівельні роботи в будь-яких офісних приміщеннях вимагають опрацювання технічних завдань. Важливо виконати все в обумовлені терміни, щоб уникнути простою приміщень. Тому особливо важливо вибрати ремонтну команду, яка не підведе ні з фінансовими, ні з тимчасовими витратами. Mirra Group — це клуб профі, де кожен підтверджує свою кваліфікацію, постійно навчається і відвідує тематичні виставки. Ми постійно впроваджуємо нові технології по ремонтним роботам і оздобленню, щоб ремонт офісу в Харкові був швидким і відповідав бюджету.

Ніколи займатися рутинними ремонтними питаннями і ламати голову: «А чи не зайва тут розетка?». Значить вам потрібні фахівці компанії Mirra Group. Вони візьмуть на себе всі клопоти з організації та проведення ремонту офісних приміщень в Харкові. Навіть найскладніші запити Mirra Group втілюють в реальність. Надамо вам чіткий проект і план дій, за яким змінимо ваш офіс в Харкові на краще.

Що значить «ремонт офісу під ключ»?

Харків — бізнес-місто з шаленим ритмом. Тут, часом і кави не встигнеш замовити, як час кудись бігти. І логічно, що у зайнятих людей немає часу на ремонт офісних приміщень в Харкові. Адже потрібно вирішувати стільки різних нагальних питань, а ремонт і обробка приміщень це чергове завдання зі списку. Втім, її сміливо можна делегувати фахівцям Mirra Group. В нашій команді майстри з досвідом 7 + років, які регулярно навчаються і розвиваються в своїй сфері. Ми знаємо про ремонти все і навіть більше.

Отже, ви запланували в своєму бюджеті ремонт офісу під ключ в Харкові. Як це відбувається на практиці?

 • вас консультують з усіх питань;
 • фахівець приїжджає на об’єкт, знайомиться з вами, складає технічне завдання;
 • шукає відповідні варіанти реалізації проекту і подальшого співробітництва;
 • визначає характер робіт (косметичний ремонт, повноцінний ремонт та інше);
 • погоджує етапи роботи;
 • розробляє технічну документацію для розрахунку кошторисів.

А що далі?

 • стверджуємо кошторис та узгоджуємо з клієнтом;
 • складаємо і підписуємо договір;
 • приступаємо до ремонту.

Важливо: ціна затверджується до початку робіт, а не розраховується за фактом. Після кожного етапу виконаних робіт ви отримаєте детальний фінансовий звіт. Так ви зможете розрахувати для себе ціну за м2. У нас все чесно і прозоро — показуємо і надаємо все.

Mirra Group знає, як і на чому можна заощадити без шкоди для вас. Якщо вас цікавить ремонт маленького офісу в Харкові або ремонт орендованого офісу в Харкові — ми підберемо оптимальний варіант для будь-якого випадку. Всі турботи беремо на себе. І поки ми будемо приводити великий офіс або маленький офіс до ладу, ви і далі можете продовжувати займатися важливими справами, іноді поглядаючи на звіти в онлайн-кабінеті. Розцінки ремонту під ключ ви можете знайти на головній.

Для вашого спокою

А тепер поговоримо детальніше про доступ в онлайн-кабінет. Де б ви не знаходилися, завжди можете зайти і подивитися, як проходять роботи в вашому офісі. Що вже зроблено і що належить зробити. Там же ви зможете ознайомитися з кошторисно-звітною та технічною документацією, фото- і відео-звітом. Дізнатися вартість матеріалів і витратних матеріалів. Слідкуйте самостійно за кожним квадратним метром у зручний для вас час. Готові зробити офіс зручним і крутим, оновити ремонт і потішити своїх співробітників? Тоді вам до нас.

Щоб замовити ремонт офісних приміщень в Харкові, зателефонуйте або надішліть листа на електронну адресу компанії. Всі контакти тут.

Залишились питання?

Задайте їх нашому спеціалісту

  Приїжджайте
  Харків, вул. Пушкінська, 5
  Телефонуйте
  (068) 449-09-09
  Надсилайте листа
  mirra.remont@gmail.com