Будівельні роботи

Будівельні роботи

Коли ви замислюєтеся над облаштуванням житла, готуйтеся зіткнутися з багатьма питаннями, що стосуються будівельних робіт. Наприклад:

 • як правильно зміцнити фундамент,
 • що робити, щоб правильно підвести комунікації,
 • і навіть про те, як правильно визначити майбутнє місце для машин.

Хочете, щоб потім не було проблем з вашим будинком? Їх не буде тільки тоді, коли будівельні роботи вже на стартовому етапі проводяться правильно. Важливо довірити цю справу компанії-профі. Зараз багато фірм, виконують будівельні роботи, в тому числі і в Харкові. Хочете отримати послуги фахівців, які вже не один рік виконують різні роботи і вирішують будівельні завдання різної складності? Приходьте в Mirra Group. Ми завжди робимо ставку на те, щоб клієнтам було комфортно, при цьому виконуємо всі роботи якісно і у встановлені терміни. Наше головне завдання — взяти на себе всі турботи, пов’язані з будь-якими будівельними роботами, ремонтами, дизайнерськими аспектами вашого житлового або комерційного приміщення.

Mirra Group допоможе, коли потрібні будівельні роботи

Якщо ви зважилися змінити на краще будівлю, але не знаєте, які будівельні роботи конкретно вам необхідно проводити завжди варто звертатися до фахівців. Особливо якщо незрозуміло, як розрахувати актуальну ціну за метр квадратний. І ви не орієнтуєтеся в розцінках на подібні послуги. Або просто немає часу на те, щоб просиджувати на будівельних сайтах. Щоб було зрозуміліше, ми відразу розповімо про те, якими будівельними роботами займаємося. Всі вони пов’язані з благоустроєм будинків і прибудинкової території. ▪ Демонтажні роботи

Демонтуємо існуючі будови, огорожі, рослинність. Вивозимо будівельне сміття і демонтовані конструкції.

▪ Земляні роботи

Розробляємо грунт для влаштування фундаментів, прокладки зовнішніх інженерних мереж. Готуємо з ущільненням піщані подушки. Очищаємо і вирівнюємо ділянки.

▪ Монтажні роботи

дійснюємо пристрій перекриттів, монтаж знімних і незнімних опалубок, гідроізоляцію та підготовку підстави. А ще армування плит і фундаментів.

▪ Бетонні роботи

Бетонує фундаменти, фундаментні плити, підпірні стіни, монолітні пояси, перекриття та інше.

▪ Покрівельні роботи

Здійснюємо покрівельні роботи всіх типів.

▪ Фасадні роботи

Робимо гідроізоляцію та утеплення фундаментів, утеплення будівель і споруд. Здійснюємо пристрій теплих укосів, обробку та нанесення фінішних декоративних покриттів. А ще проводимо:

 • монтаж інженерних мереж, влаштування систем водовідведення та систем дренажу;
 • благоустрій прибудинкової території, влаштування огорожі та забору, будівництво мангальних зон, альтанок і терас, пристрій мощення з тротуарної плитки та каменю.  

Фахівці Mirra Group виконають весь необхідний комплекс робіт. Ми все з вами обговоримо, узгодимо і обов’язково врахуємо всі побажання.

Mirra Group позбавить вас від всього, що тягнуть за собою ремонтно-будівельні роботи

Якщо вам потрібно щось добудувати, облагородити, перебудувати або відремонтувати — приходьте до нас. Глобальними або локальними будуть будівельні роботи, масштабними або косметичними — це все не важливо, адже наша команда візьметься за проект будь-якої складності. Тим більше, що семирічний досвід наших профі дозволяє це зробити без проблем. Ми оновили і відремонтували не одну будівлю в Харкові. Можливо, в одному з них ви перебуваєте прямо зараз. Якщо у вас планується будівництво або ремонт, замовте ремонтно-будівельні послуги від Mirra Group. І просто займайтеся своїми справами, поки ми втілюємо ваш задум в реальність.

Як буде виглядати співпраця

 • Ви отримуєте консультацію з усіх питань.
 • Обговорюємо умови подальшої співпраці.
 • Розробляємо і формуємо технічне завдання проекту.
 • Визначаємо і погоджуємо фронт робіт.
 • Готуємо технічну документацію, креслення і специфікації (при необхідності).
 • Складаємо і підписуємо договір.
 • Приступаємо до реалізації проекту.

Окремо ви можете замовити послуги дизайну інтер’єру або повного опрацювання дизайн-проекту будь-якого приміщення в Харкові.

Якщо у вас немає конкретних бажань, але є картинка з інтернету, ми адаптуємо її під ваш об’єкт.

Хочете дізнатися ціну в Харкові? Знайдете її на головній сторінці нашого сайту. Ми пропонуємо одні з найбільш оптимальних варіантів по будівництву і ремонтам в Україні, якщо враховувати співвідношення ціна-якість. Ви з легкістю переконаєтеся в цьому на першій же консультації.

Готові перебудувати або відремонтувати будинок, квартиру, офіс? Приходьте до Mirra Group

Ми виконаємо будь-які ремонтно-будівельні роботи, розповімо вам про те, на чому можна заощадити, адаптуємо під проект всі ваші вподобання. Приступимо? Просто заповнюйте форму на сайті. Якщо вам зручніше — зателефонуйте або надішліть листа на електронну адресу компанії. Всі контакти тут.

Залишились питання?

Задайте їх нашому спеціалісту

  Приїжджайте
  Харків, вул. Пушкінська, 5
  Телефонуйте
  (068) 449-09-09
  Надсилайте листа
  mirra.remont@gmail.com